kompiuterio valymą Jums duoda:
skelbimai.e2.lt
Valymo priminimai | Gauti kodą | Atsisiuntimai

Nowe technologie


ARCHOS Hello - asystent głosowy z AndroidemARCHOS Hello to pierwszy w ofercie firmy asystent głosowy, bazujący na Androidzie 8.0. Zostanie on zaprezentowany na targach MWC 2018 w Barcelonie.


Już wiadomo, dlaczego nietoperze są odporne na niebezpieczne wirusyPojedyncza mutacja w genie o nazwie Sting może być jednym z powodów, dla których nietoperze są odporne na skutki działania potencjalnie śmiercionośnych wirusów, takich jak Ebola.


Dwie nowe kamery Hykker od poniedziałku w BiedronceW poniedziałek 26 lutego w ofercie Biedronki pojawią się dwie kamery: sportowa – Active Cam 2 oraz wideorejestrator samochodowy - Road Trip 2. Oba produkty marki Hykker posiadają certyfikat TÜV Rheinland i dostępne będą w tej samej cenie 69,90 zł.


Naukowcy potwierdzają - antydepresanty faktycznie działająRozstrzygnięto jedną z największych debat medycznych ostatnich lat. Wreszcie potwierdzono, że antydepresanty faktycznie działają.


6-latka pisze do NASA: Przywróćcie Plutonowi status planety6-letnia Cara Lucy O’Connor z Irlandii chce zostać astronautką, ale stawia NASA twardy warunek. Amerykańska agencja kosmiczna musi przywrócić Plutonowi status planety.