kompiuterio valymą Jums duoda:
skelbimai.e2.lt
Valymo priminimai | Gauti kodą | Atsisiuntimai

Nowe technologie


Autonomiczny robot sam wykonał zabieg dentystycznyChińscy naukowcy opracowali robota, która już wkrótce może sprawić, że dentyści nie będą potrzebni. Maszyna właśnie przeprowadziła pierwszy zabieg dentystyczny. Na pacjencie z krwi i kości.


Platforma nc+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+Platforma nc+ będzie miała w swojej ofercie dekoder 4K Ready - UltraBOX+. Będzie to pierwszy nadawca w Polsce, który udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K.


Nowe karabiny Kałasznikowa dla służb specjalnych W przyszłym roku mają się rozpocząć testy nowych modeli karabinków marki Kałasznikow – AM-17 i AMB-17. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, broń trafi na wyposażenie rosyjskich służb specjalnych.


Oto jacht zaprojektowany przez Porsche. Kosztuje ponad 60 mln złotychStudio Porsche Design podjęło się zaprojektowania luksusowej łodzi, która jest inspirowana klasykami motoryzacji.


Canal+ uruchomi w październiku kanał UHDWraz z rozpoczęciem sprzedaży przez Apple nowego urządzenia do streamingu wideo Apple TV 4K, francuski nadawca Canal+ udostępnił na tej platformie własne treści 4K. To nie koniec nowości. Jak informują lokalne media, 22 października wystartuje regularna emisja Canal+ UHD.