kompiuterio valymą Jums duoda:
skelbimai.e2.lt
Valymo priminimai | Gauti kodą | Atsisiuntimai

Nowe technologie


Telewizor 4K - co trzeba wiedzieć przed jego kupnem?Coraz więcej mówi się o telewizorach 4K. Co kryje się za tym terminem? Czy kupno telewizora 4K to dobry pomysł? Na co trzeba uważać? Ile zapłacić za „dobry telewizor 4K”? Odpowiadamy na te, a także na inne pytania.


Wodór paliwem przyszłości?Do 2030 r. wodór może stać się paliwem napędzającym od 10 do 15 milionów samochodów osobowych oraz 500 tysięcy pojazdów ciężarowych.


Prośby użytkowników wysłuchane. Facebook w końcu zmieni politykę powiadomieńOd przyszłego roku można spodziewać się mniejszej ilości bezwartościowych powiadomień. To bardzo istotna zmiana, szczególnie dla osób nie grających w gry typu FarmVille.


LG U+ i Huawei - szerokopasmowa telewizja Ultra HDFirmy LG U+ i Huawei z sukcesem zakończyły przedrynkowe testy pierwszej telewizji umożliwiającej przesyłanie sygnału telewizyjnego w sieciach szerokopasmowych (Internet Protocol Television – IPTV) w rozdzielczości Ultra HD. Wykorzystano do tego technologię 5G Fixed Wireless Access (FWA) z układem scalonym opartym na falach milimetrowych 5G CPE.


Wizualizacja ruchu aerozoli nad północnym AtlantykiemNASA opublikowała niesamowite nagranie prezentujące ruch aerozoli nad północnym Atlantykiem w trakcie tegorocznego sezonu huraganów. Duża część danych tej wizualizacji pochodzi z satelitów.