kompiuterio valymą Jums duoda:
skelbimai.e2.lt
Valymo priminimai | Gauti kodą | Atsisiuntimai

Nowe technologie


Google i kwestia danych GPS od użytkowników    Dwaj amerykańscy senatorowie z Partii Demokratycznej wezwali amerykańską Federalną Komisję Handlu do śledztwa w sprawie funkcjonowania Google, a w szczególności sposobu, w jaki funkcja „Historia Lokalizacji” zbiera dane użytkowników na smartfonach z systemem Android. Po uzyskaniu zgody od użytkownika na gromadzenie takich informacji, funkcja włącza się na wszystkich zalogowanych urządzeniach.


Projektory ViewSonic PX747 i PX727 - do filmów i gierNa rynek trafiły projektory 4K UHD ViewSonic PX747 i PX727, propozycja nie tylko dla fanów filmów, ale również dla graczy.


ZBOX CI329 nano - komputer jak plaster mioduZOTAC Technology zaprezentowała energooszczędny, miniaturowy komputer z serii ZBOX Mini PC - ZBOX CI329 nano.


Czy przeszczep głowy w końcu się odbędzie?Pierwszy przeszczep głowy miał odbyć się pod koniec 2017 roku. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planami włoskiego neurochirurga Sergio Canavero. Operacja może mieć miejsce, a naukowcy ujawniają jej przerażające skutki uboczne.


Uwaga na kąpiele w publicznych basenachPogoda coraz ładniejsza, co oznacza, że sezon basenowy można uznać za oficjalnie rozpoczęty. Amerykańskie Centra Kontroli Chorób (CDC) wydały ostrzeżenie o zagrożeniach dla zdrowia wynikających z kąpaniu się w publicznych basenach, wannach z hydromasażem czy parkach wodnych.