kompiuterio valymą Jums duoda:
skelbimai.e2.lt
Valymo priminimai | Gauti kodą | Atsisiuntimai

Nowe technologie


Ładowarka do wielu urządzeńCzęsto jest tak, że musimy szybko naładować kilka urządzeń w tym samym czasie. Co w sytuacji, gdy nie mamy odpowiedniej ilości ładowarek lub wolnych gniazd? Extreme Media proponuje rozwiązanie w postaci NUC-1116.


Big Bitcoin Heist: złodzieje kradną sprzęt, aby kopać kryptowalutyWładze Islandii zatrzymały już 11 osób, które ukradły z centrów danych znajdujących się na półwyspie Reykjanes sprzęt o łącznej wartości 2 milionów dolarów. Złodzieje wykorzystywali skradzioną infrastrukturę do wydobywania bitcoinów.


Głośnik Hykker Mood BT i klasyczny telefon Elegant II w sklepach BiedronkaW ofercie Biedronki pojawił się głośnik bezprzewodowy Mood BT oraz telefon Elegant II. Urządzenia dostępne będą w ofercie do 27 marca, odpowiednio w cenach 24,99 zł i 79,90 zł.


Czy wszyscy kosmici już nie żyją?Naukowcy twierdzą, że jeżeli kiedykolwiek otrzymamy sygnał od zaawansowanej cywilizacji pozaziemskiej, to kosmici ją wysyłający prawdopodobnie będą już martwi.


Poznajesz tę planetę? To... ZiemiaTeleskop Kosmiczny Keplera zbliża się do końca swej misji. NASA informuje, że w ciągu kilku miesięcy sondzie, która poszukuje planet pozasłonecznych, skończy się paliwo i nie będzie w stanie dłużej przekazywać na Ziemię wyników swoich obserwacji. Teleskop, krążący po orbicie wokółsłonecznej od marca 2009 roku i tak wielokrotnie przekroczył planowany czas pracy i z jego pomocą odkryto do tej pory ponad 2500 planet. W tych dniach opublikowano zdjęcie, które Kepler wykonał… Ziemi. To jak bardzo jest prześwietlone pokazuje czułość jego aparatury.